نگین مربع (کد 8014)

30,000 ریال بدون مالیات.

نگین مربع (فروش به صورت عددی)

نگین ها از مواد متفاوتی همچون شیشه، شیشه کریستال و حتی رزینهای فشرده در اشکال و تراش های متفاوتی همچون گرد، بیضی، مارکیز، اشک و.. تولید می شوند. این نگینها قابلیت نصب توسط انواع چسب(چسب حرارتی، چسب های ویژه زیورآلات مثل E6000 و...) و همچنین پایه های دوختی بر روی سطوح مختلف را دارند.

کریستال ها به دلیل درخشندگی و چشم نوازی یکی از اجزای اصلی زیور آلات و اشیای تزییتی هستند. کریستال ها به دو دسته اصلی طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می شوند.
کریستال های طبیعی دارای قیمت بسیار بالایی هستند که بیشتر در طراحی زیور آلات گرانقیمت استفاده می شوند از این رو شرکتها و برندهای مختلفی اقدام به تولید انواع کریستالهای مصنوعی برای استفاده های همچون تزیینات لباس و اشیای تزیینی می کنند. هر چند این کریستال ها طبیعی نیستند ولی از نظر زیبایی و درخشش می توانند چشم هر بیننده ای را به خود جلب کنند. یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کریستالهای مصنوعی برند سواروسکی است که با توجه به قیمتهای بالای محصولات این شرکت شرکتهای زیادی نگین های تولیدی خود را با شکل ظاهری محصولات این برند تولید می کنند.
عموما این نگین ها از مواد متفاوتی همچون شیشه، شیشه کریستال و حتی رزینهای فشرده در اشکال و تراش های متفاوتی همچون گرد، بیضی، مارکیز، اشک و.. تولید می شوند. این نگینها قابلیت نصب توسط انواع چسب(چسب حرارتی، چسب های ویژه زیورآلات مثل E6000 و...) و همچنین پایه های دوختی بر روی سطوح مختلف را دارند.

شیشه
مطابق عکس
درجه یک
مربع
۱2 × 12میلیمتر

محصولات مشابه